
Біговел дитячий 12" дюймів Corso Sprint (колеса EVA, сталева рама, підставка для ніжок, підніжка) SQ-88370 Салатовий
- В наявності
- Код: SQ-88370
1 502 ₴
1 097 ₴
-27%
0 (800) 33-98-35
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-98-35Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велобіг Corso «Sprint» 12" — це ідеальний перший транспорт для малюка, який допоможе легко навчитися тримати рівновагу та підготує до катання на двоколісному велосипеді. Легка та міцна конструкція зі сталевою рамою забезпечує надійність, а колеса з EVA-піни не бояться проколів і роблять поїздки комфортними. Зручне сидіння, оптимальна висота керма та наявність підставки для ніжок дозволяють дитині кататися з максимальним комфортом і задоволенням. Велобіг чудово підходить для активних прогулянок на свіжому повітрі та розвитку координації рухів.
Характеристики:
- Довжина велобігу – 82 см;
- Висота сидіння від підлоги – 43 см; розміри сидіння – 20х13 см;
- Висота керма від підлоги – 61 см, довжина керма – 43 см;
- Колеса – 2 колеса, діаметр – 28 см (12”), ширина – 5 см.
- Підставка для ніжок.
- Підніжка.
- Максимально допустиме навантаження – 25 кг.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 до 4 років |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Салатний |
| Максимальна вага | 25 кг |
| Надувні колеса | Ні |
| Довжина | 82 см |
| Висота | 43 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 097 ₴

