
Велосипед триколісний для двійнят TURBO TRIKE DUOS (колеса гума, обертання сидіння) MT 1004DUOS-3 Бежевий
- В наявності
- Код: MT 1004DUOS-3
7 503 ₴
5 927 ₴
-21%
0 (800) 33-98-35
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-98-35Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий триколісний велосипед TURBO TRIKE DUOS MT 1004 - стане чудовим придбанням для сім'ї з двома малюками, дана модель обладнана двома комфортними сидіннями та двома каптурами, рама зроблена з міцного металу.
Двомісний дитячий велосипед MT 1004 обладнаний батьківською ручкою управління, щоб малюки могли бачити один з одного і спілкуватися між собою, переднє сидіння може повертатися, дана модель базується на надувних гумових колесах, що робить прогулянку максимально комфортною.
Двомісний велосипед MT 1004 обладнаний двома типами підніжок, що дозволяє зробити прогулянку ще комфортнішою, в задній частині велосипеда розташований багажний кошик.
Характеристики:
| Бренд | TURBO TRIKE | |
| Категорія | дитячі триколісні велосипеди | |
| Стать | універсальний | |
| Рекомендований вік | від 1,5 до 3 років | |
| Тип | колясочний; | |
| Рекомендоване навантаження | до 50 кг; | |
| Матеріал рами | сталь; | |
| Кермо | з м'якою накладкою | |
|
ні | |
| Захист | 2-х точкові ремені безпеки; | |
| бампер розсувний з м'якою накладкою; | ||
| ремінь-захист від сповзання; | ||
| Сидіння | поворотне *2, 360°; м'який знімний чохол; | |
| покращений м'який підголівник | ||
| додаткові підніжки *4 шт (знімні) | ||
| Спинка | 1 положення; без регулювання | |
| Капюшон | глибокий капюшон з козирком (зі світловідбиваючою смугою) | |
| незнімний | ||
| смотрове вікно | ||
| Тканина | NEW, UV 50+/WPF захист від вигоряння | |
| Батьківська ручка | посилена | |
| м'яка фомова накладка | ||
| Підніжка | 3 шт,складні | |
| з антиковзкою поверхнею | ||
| Колеса | надувні (гумові) 12/10; | |
| на підшипниках (передні та задні колеса); | ||
| Ø передніх коліс 32 см; | ||
| Ø задніх коліс 27 см; | ||
| Гальма | задній, ніжний 2 шт. | |
| Багажна корзина | сітчаста, з жорстким дном; знімна | |
| Додатково | крила на задніх колесах, сумочка для дрібниць, дзвіночок | |
| Розмір велосипеда (дxшxв) | 144x215x105 см; | |
| Вага нетто | 18,8 кг; | |
| Вага брутто | 20 кг; | |
| Розмір коробки (дxшxв) | 108x215x39 см; |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Turbo Trike |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Триколісний велосипед |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр колеса/диска | 12" |
| Задні гальма | Ножний |
| Кількість коліс велосипеда | 3 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Бежевий |
| Вага | 18.8 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Рік випуску | 2026 |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Крила | Так |
| Багажний кошик | Ззаду |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Знімні підставки для ніг | Так |
| Ремені безпеки | Так |
| Сонцезахисний козирок | Так |
| Дзвінок | Так |
- Ціна: 5 927 ₴

