
Стільчик для годування Maxi-Cosi Ava Eco Beyond Graphite (регулюється нахил спинки, складаний) Темно-сірий
- Немає в наявності
- Код: 2040043110
5 837,78 ₴
- +380 (73) 033-98-35Багатоканальний
Стільчик для годування Maxi-Cosi Ava Eco – ідеальне рішення для економії простору у вашому домі. Він неймовірно легкий (всього 4,8 кг ), компактно складається і легко зберігається. Ava підходить для використання від народження та до 3 років, забезпечуючи комфорт при переході від годування молоком до твердої їжі. Його легко чистити завдяки знімному чохлу, який можна прати в машині після кожного безладдя!
Завдяки трьом положенням нахилу та м'якому сидінню, Ava забезпечує комфорт для вашої дитини як під час відпочинку, так і під час їжі. Коли ваша дитина підростає, є три різні позиції для підношення, що дозволяє забезпечити комфортне сидіння під час кожного прийому їжі.
![]()
Основні функції стільця для годування Maxi-Cosi Ava Eco
- Неймовірна легкість: Вага Ava всього 4,8 кг, що робить його найкомпактнішим і найлегшим стільчиком для годування у своєму класі.
- Зручність чищення: Чохол стільчика Ava можна прати в машині при температурі 30 градусів.
- Позицію підносу можна легко відрегулювати, щоб ваша дитина завжди сиділа комфортно за столом.
- Стульчик Ava має три різні положення нахилу для максимального комфорту.

Три положення нахилу та м'яке сидіння дозволяють вашій дитині приєднатися до сімейних трапез із самого початку, коли вона починає пробувати різні продукти.
![]()
Коли час прийому їжі закінчиться, Ava легко складається завдяки своїй легкій конструкції (4,8 кг) та компактним розмірам.
![]()
Технічні характеристики
- Вага продукту: 4,8 кг
- Вік дитини: від 0 до 3 років
- Максимальна вага дитини: до 15 кг
- Знімний чохол: ні
- Позиції нахилу: 3
- Позиції ременя безпеки: 2
Габарити

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxi-Cosi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип | Стільчик-трансформер |
| Матеріал виготовлення каркаса | пластик |
| Опори стільчика | ніжки |
| Підніжка | Так |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Положення нахилу спинки | 3 |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | Сірий |
| Вид аксесуара | Піднос, Чохол, Ремені безпеки |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Комплектація | |
| Анатомічна вставка для розділення ніг | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Регульована підніжка | Так |
| Знімний чохол | Сидіння, Спинки |
| Знімний столик-піднос | Так |
| Поглиблення для посуду у стільниці | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 15 кг |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 635 мм |
| Глибина | 880 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 1045 мм |
| Вага стільчика | 6 кг |
- Ціна: 5 837,78 ₴









