
Електромобіль Mercedes Джип дитячий (4 мотори по 35W, акум 12V/7A, MP3, TF, USB) G63ABLK/2*2 Білий
- В наявності
- Код: G63ABLK/2*2
13 211 ₴
10 701 ₴
-19%
0 (800) 33-98-35
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-98-35Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромобіль G63 - завоює серце дитини своєю красою та реалістичністю, дизайн іграшки виконаний справжнього джипа Мерседес, завдяки цьому кататися на ньому стає ще цікавіше.
Дитячий електромобіль G63 має чотири потужні мотори нового покоління, вони працюють від акумулятора, в рух джип наводиться педаллю газу, також дана модель комплектується пультом дистанційного керування, це дозволяє батькам катати початківців.
Дитячий електромобіль розважатиме малюка відмінними світловими та звуковими ефектами, у нього яскраво світяться передні фари, а наявність магнітоли дозволяє слухати улюблені пісні, джип має зручне шкіряне сидіння та м'які EVA колеса, що гарантує комфортну поїздку.
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Джип |
| Вікова група | Від 1 року |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія, Радіоуправління (пульт ДУ) |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Передачі | 2 швидкості назад, 2 швидкості вперед |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Дзеркала заднього виду, Передні фари, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Виробник | Jeep |
| Розміри | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 68 см |
| Висота | 61 см |
| Вага | 18 кг |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 35 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 10 701 ₴
- Спосіб упаковки: 2247938131









