
Коляска для ляльок з сумкою Carrello Unico 9346 PINK Рожево-сіра
- В наявності
- Код: 9346 PINK
2 083 ₴
1 542 ₴
-26%
0 (800) 33-98-35
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-98-35Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Візочок для ляльки Unico
Візочок зі складним шасі та можливістю встановити люльку на прогулянковий блок.

Для дітей різного віку ручка регулюється по висоті.
У комплект також входять сумка для дрібниць, люлька-конверт і м'яка подушечка для ляльки.

Люлька встановлюється просто, достатньо лише підняти підніжку прогулянкового блоку і опустити спинку.
Компактно складається для зручного транспортування і зберігання.

| Розділ | Характеристика | Значення |
|---|---|---|
| Рама та колеса | Тип складання | книжка |
| Регулювання висоти ручки | є, поворотне, висота 50–65 см | |
| Діаметр коліс | передні: 15 см, задні: 15 см | |
| Кошик | в наявності | |
| Максимальне навантаження | 3 кг | |
| Люлька | Розмір люльки (Д×Ш×В) | 40×20×10 см |
| Прогулянковий блок | Розмір сидіння (Д×Ш×Г) | 45×20×15 см |

* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carrello |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал коляски | Текстиль, Метал |
| Колір | Рожевий |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Складна конструкція | Так |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 36 мм |
| Довжина | 66 мм |
| Висота | 66 мм |
- Ціна: 1 542 ₴



