
Коляска для ляльок 2в1 Carrello Maestro 9651B CREAM Бежева
- В наявності
- Код: 9651B CREAM
2 300 ₴
1 702 ₴
-26%
0 (800) 33-98-35
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-98-35Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коляска трансформер для ляльок класична 2в1 CARRELLO MAESTRO 9651B
Дитячий візочок-трансформер з сумкою та перекидною ручкою.
Візочок Maestro 2 в 1 додасть реалізму дитячій грі! Почніть використовувати його з просторою люлькою.
Поворотні передні колеса і корзина для скарбу.

Коли дитина вирішить, що малюк "виріс", перетворіть люльку в прогулянковий блок з регульованим капюшоном.
Перекидна ручка дозволить завжди бачити пупса, а ремені безпеки захистять його від випадкового випадання.

Компактне складання рами.
І звичайно, сумка для всього необхідного, каку дорослої коляски.

Характеристики:
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Тип складання | книжка |
| Регулювання висоти ручки | є, поворотне, висота 50–65 см |
| Діаметр коліс | передні: 11 см, задні: 15 см |
| Кошик | в наявності |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Розмір люльки (Д×Ш×В) | 50×20×15 см |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carrello |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал коляски | Текстиль, Метал |
| Колір | Бежевий |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Складна конструкція | Так |
| Регульована ручка | Так |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 370 мм |
| Довжина | 653 мм |
| Висота | 635 мм |
- Ціна: 1 702 ₴




