
Електровелосипед міський 28 дюймів PROFI NOVA (мотор 350W, акумулятор 48V10AH, PAS система) MEB 700C NOVA-5 Фіолетовий матовий
- В наявності
- Код: MEB 700C NOVA-5
56 131 ₴
50 518 ₴
-10%
0 (800) 33-98-35
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-98-35Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електровелосипед PROFI MEB 700C NOVA — сучасний міський транспорт для комфортного і швидкого пересування по місту.
Завдяки потужному мотору, ефективній системі допомоги педалям (PAS) та надійній батареї, ця модель ідеально підходить як для щоденних поїздок, так і для тривалих прогулянок. Продумана конструкція рами з алюмінію, гідравлічні дискові гальма та широкий ряд додаткових функцій забезпечують безпеку, зручність і задоволення від поїздки.
Характеристики:
| ДЕТАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
| Серія | NOVA |
| Бренд | PROFI |
| Категорія | МІСЬКИЙ |
| Стать | UNI |
| Артикул | MEB 700C NOVA |
| Размір колеса, дм | 700*40C |
| Матеріал рами/розмір рами | алюміній |
| Розмір рами | 19" |
| Вилка | SAFEWAY 700C' рігідна, алюміній |
| Кермо | 620mm,алюміній |
| Винос керма | алюміній |
| Шифтери/моноблоки | No have |
| Навісне обладнання | |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Кількість зірок (передні) | 1 |
| Кількість зірок (задні) | 1 |
| Трансмісія і система передач: | одна швидкість |
| Передній перемикач (лівий) | - |
| Задній перемикач (правий) | одна швидкість |
| Шатуни | - |
| Касета (тріскачка) | одна швидкість |
| Ланцюг | DAYCO 13,20-11 MFC-12, карбоновий зубчастий ремінь |
| Гальма | дискові гідравлічні TECTRO |
| Гальмові ручки | алюміній |
| Колеса (гума) | 700*40C |
| Обода | алюміній |
| Педалі | алюміній |
| Додатково | багажник передній/ задній, знімний |
| Положення двигуна | заднє мотор-колесо |
| Потужнiсть двигуна | 350 Вт |
| Режим потужності | Система допомоги педалям (PAS). без дроселя з датчиком крутного моменту |
| Тип батареї |
Літій, знімна |
| Розташування батареї | всередині рами (вхід у нижній частині рами) |
| Електрична емнiсть | 48В 10А/год |
| Номiнальна напруга | 110-220 В |
| Тривалiсть зарядки | 4-6 год |
| Увімкнення/відключення | кнопка збоку зліва на панелі +/- |
| Управління | Система допомоги педалям (PAS) |
| Кількість швидкостей | 5 режимів швидкості |
| Максимальна швидкiсть | 32 км/год |
| Функція "Easy Go" або крокуюча людина | при утриманні кнопки донизу (зліва) режим ходьби з велосипедом |
| Запас ходу | 80км |
| Максимальний кут нахилу | 30* |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Рiвень водонепроникностi | IPX4 |
| Подсветка | переднє і заднє світло |
| Додатково | |
| Габаритні розміри, см | 167*24*82CM |
| Вага пристрою,кг | 18 |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 18 кг |
| Максимальна швидкість | 32 км/год |
| Потужність електродвигуна | 350 Вт |
| Напруга акумулятору | 48 В |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Багажник | Так |
| Вікова група | З 12 років |
| Висота | 82 см |
| Гарантійний термін | 1 |
| Діаметр колеса/диска | 28" |
| Довжина | 167 см |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічний |
| Дзвінок | Так |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Максимальна вага | 120 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Надувні колеса | Так |
| Педалі | Платформні |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічний |
| Підніжка | Так |
| Підлога | Унісекс |
| Розмір рами | 19" |
| Тип велосипеда | Електровелосипед |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Ширина | 24 см |
- Ціна: 50 518 ₴
- Спосіб упаковки: 1190727541









