
Електромотоцикл триколісний дитячий Bambi (р/к, 2 мотора 25W, 1 акум.6V7AH, гумові колеса, MP3) M 4840ALR-4 Синій
- В наявності
- Код: M 4840ALR-4
6 650 ₴
5 187 ₴
-22%
0 (800) 33-98-35
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-98-35Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий електромотоцикл Bambi Racer M 4840ALR — стильний та динамічний транспорт для маленьких любителів швидкості. Модель виконана у вигляді сучасного мотоцикла та оснащена двома моторами, що забезпечують впевнений рух і комфортне катання.
Електромотоцикл має зручне сидіння з екошкіри, міцні гумові колеса та просте керування за допомогою ручки газу. Світлові ефекти, музична панель з підтримкою MP3, USB та AUX роблять поїздку ще цікавішою та веселішою для дитини.
Модель розрахована на одного райдера та підходить для дітей, які хочуть відчути себе справжніми водіями мотоцикла під час прогулянок.
Характеристики:
| Артикул | M 4840ALR | |
| Бренд | Bambi racer | |
| Тип | мотоцикл | |
| Розміри товару | довжина | 97см |
| ширина по дзеркалах/ колесам | 45/51см | |
| висота | 66см | |
| вага | 12,6кг | |
| висота від підлоги до сидіння | 42см | |
| висота від підніжки до сидіння | 27см | |
| висота до керма | 56см | |
| Допустиме навантаження | За вагою | до 30 кг |
| За віком | від 3 до 6 років | |
| Мотор | Кількість/V/RPM | 2*25W /6V/ 17000RPM |
| Батарея | Кількість/V/AH | 6V7Ah |
| Індикатор батареї | + | |
| Заряджання | V/mA | 6V/1000mA |
| Час на зарядку | 8 год | |
| Індикатор заряджання | + | |
| Старт | Старт | кнопка |
| Звук під час старту | + | |
| Плавний старт у звичайному режимі | + | |
| Швидкість | км/год | 5 км/год |
| Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 1/1 | |
| Педаль газу | + | |
| Педаль-гальмо | - | |
| Світло | Фари | + передні |
| Підсвічування | корпус | |
| Кнопка вмик/вимик світла | - | |
| Звук | Музика | MP3, USB, AUX |
| Карта пам'яті | + | |
| Сигнал | + на панелі | |
| BLUETOOTH | - | |
| Управління | Пульт керування | + |
| App(додаток) | - | |
| Рух вперед/назад | тумблер | |
| Сидіння | кількість місць | 1 |
| Ремені безпеки | - | |
| Матеріал | екошкіра | |
| Колеса | Матеріал | гума |
| Розмір передніх коліс/дисків | 28см | |
| Розмір задніх коліс/дисків | 28см | |
| Простий монтаж | + | |
| Корпус | Матеріал | Пластик |
| Дах | - | |
| Амортизатори | Передні | - |
| Задні | - | |
| Додаткові функції | Двері відкр. | - |
| Демо-режим | - | |
| Бат.ручка | - | |
| Дод. Коліщатка | - | |
| Кондиціонер | - | |
| Килимок | - | |
| Причіп | - | |
| Додаткові елементи | ||
| КОРОБКА | Брутто/Розмір | 15,5 кг/84-42-45,5см |
| Кількість шарів | 5 | |
| Наявність кольорового постера | - | |
| Колір картону | коричневий |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | Радіоуправління (пульт ДУ), З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Синій |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 97 см |
| Ширина | 51 см |
| Висота | 66 см |
| Вага | 12.6 кг |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 8 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 5 187 ₴

