
Електроквадроцикл дитячий Bambi (акумулятор 12V7AH, 2 мотори 25W, MP3, USB) M 6181EL-2 Чорний
- В наявності
- Код: M 6181EL-2
5 488 ₴
4 226 ₴
-23%
0 (800) 33-98-35
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-98-35Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Квадроцикл M 6181EL — стильна потужність для юного гонщика!
Цей електричний квадроцикл поєднує в собі захопливий дизайн, зручність та функціональність. Завдяки двом потужним моторам по 25W та акумулятору 12V7AH дитина отримає плавну та впевнену їзду навіть по легкому бездоріжжю. Зручне шкіряне сидіння та м’які EVA-колеса забезпечують максимальний комфорт, а вбудоване світло, музика та підтримка MP3/USB/TF створюють справжню атмосферу драйву.
| Артикул | M 6181 EBLR | |
| Бренд | Bambi Racer | |
| Тип | квадроцикл | |
| Розміри товару | довжина | 92см |
| ширина по колесам | 43см | |
| висота | 52см | |
| вага | 8кг | |
| висота від підлоги до сидіння | 34см | |
| висота від підніжки до сидіння | 21cм | |
| Допустиме навантаження | За вагою | до 25кг |
| За віком | 3-6 років | |
| Мотор | Кількість/V/RPM | 2*25W / 12V / RPM17000 |
| Батарея | Кількість/V/AH | 12V7AH |
| Індикатор батареї | + | |
| Заряджання | V/mA | 12V/1000mA |
| Час на зарядку | 10 год | |
| Індикатор заряджання | + | |
| Старт | Старт | з кнопки |
| Звук під час старту | + | |
| Плавний старт у звичайному режимі | - | |
| Швидкість | км/год | 6 км/год |
| Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 1 | |
| Педаль газу | + | |
| Педаль-гальмо | - | |
| Світло | Фари | + |
| Підсвічування | + | |
| Кнопка вкл/вимк світла | - | |
| Звук | Музика | MP3+USB+AUX |
| Карта пам'яті | + | |
| Сигнал | + | |
| BLUETOOTH | + | |
| Управління | Пульт керування | - |
| App(додаток) | - | |
| Рух вперед/назад | тумблер | |
| Сидіння | кількість місць | 1 |
| Ремені безпеки | - | |
| Матеріал | екошкіра | |
| Ширина посадкового місця | 19см | |
| Колеса | Матеріал | EVA |
| Розмір передніх коліс/дисків | 21см / 17см | |
| Розмір задніх коліс/дисків | 21см /17см | |
| Простий монтаж | + | |
| Корпус | Матеріал | Пластик |
| Дах | - | |
| Амортизатори | Передні | - |
| Задні | - | |
| Додаткові функції | Двері відкр. | - |
| Демо-режим | - | |
| Бат.ручка | - | |
| Регулювання коліс батьківською ручкою | - | |
| Дод. Коліщатка | - | |
| Кондиціонер | - | |
| Килимок | - | |
| Причіп | - | |
| Захист від падіння | - | |
| Додатково | - | |
| КОРОБКА | Брутто/Розмір | 9кг / 82-44-36см |
| Кількість шарів | 5 | |
| Наявність кольорового постера | - | |
| Колір картону | коричневий |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Тип | Електроквадроцикл |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Амортизатор, Регулятор гучності, Світлові ефекти, Передні фари, Мелодії, Звукові ефекти, MP3-роз'єм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки | 10 годин |
- Ціна: 4 226 ₴

