
Електромобіль Джип Баггі дитячий (4 мотори по 200W, акум 24V7AH, пульт 2,4G) Bambi M 5099EBLR-RS(24V) Бежевий
- В наявності
- Код: M 5099EBLR-RS(24V)
13 832 ₴
11 343 ₴
- +380 (73) 033-98-35Багатоканальний
Дитячий електромобіль M 5099EBLR (24V) джип баггі - це не просто іграшка, це справжній потужний джип, який подарує вашому малюку масу радості та задоволення. З чотирма моторами цей електромобіль готовий долати будь-які перешкоди.
Дитячий електромобіль M 5099EBLR (24V) відрізняється високою якістю та комфортом, для забезпечення безпеки вашої дитини в дорозі передбачений ремінь безпеки, який надійно фіксує його у кріслі. Шкіряне сидіння зі спинкою забезпечить комфорт під час подорожі.
Дитячий електромобіль M 5099EBLR (24V) оснащений пультом управління, що дозволяє вам контролювати рух машини, якщо вашій дитині ще рано самостійно керувати. Великі колеса EVA забезпечують чудове зчеплення з дорогою, а якісний акумулятор гарантує тривалий час роботи без підзарядки.
| Артикул | M 5099 | |
| Бренд | NO TM | |
| Тип | джип | |
| Розміри товару | довжина | 108см |
| ширина по дзеркалах/ колесам | 73,5см | |
| висота | 63,5см | |
| вага | 19,55кг | |
| відстань від сидіння до педалей | 28см | |
| Допустиме навантаження | За вагою | до 30кг |
| За віком | 3-8 років | |
| Мотор | Кількість/V/RPM | 4*200W / 24V / RPM12000 |
| Батарея | Кількість/V/AH | 24V7AH |
| Індикатор батареї | + | |
| Заряджання | V/mA | 28,8V/800mA |
| Час на зарядку | 8-12год | |
| Індикатор заряджання | + | |
| Старт | Старт | кнопка |
| Звук під час старту | + | |
| Плавний старт у звичайному режимі | + | |
| Швидкість | км/год | 3-8км/год |
| Кількість швидкостей на панелі/на пульті | 2/3 | |
| Ручка газа | - | |
| Педаль-гальмо | - | |
| Світло | Фари | Передні/Задні |
| Підсвічування | - | |
| Кнопка вмик/вимик світла | + | |
| Звук | Музика | MP3+USB, AUX, FM |
| Карта пам'яті | - | |
| Сигнал | на кермі | |
| BLUETOOTH | + | |
| Управління | Пульт керування | 2,4G(STOP BUTTON) |
| App(додаток) | - | |
| Рух вперед/назад | тумблер | |
| Сидіння | кількість місць | 1 |
| Ремені безпеки | 5-ти точкові | |
| Матеріал | екошкіра | |
| Ширина посадкового місця | 43см | |
| Колеса | Матеріал | EVA |
| Розмір передніх коліс/дисків | 29см/ 22,5см | |
| Розмір задніх коліс/дисків | 29см/ 22,5см | |
| Простий монтаж | + | |
| Корпус | Матеріал | пластик |
| Дах | - | |
| Амортизатори | Передні | - |
| Задні | + | |
| Додаткові функції | Двері відчин. | + |
| Демо-режим | - | |
| Бат.ручка | - | |
| Дод. Коліщатка | - | |
| Кондиціонер | - | |
| Килимок | - | |
| Причіп | - | |
| Додаткові елементи | Тумблер для перемикання режиму керування (педаль газу або пульт радіокерування) | |
| КОРОБКА | Брутто/Розмір | 23,5кг/118-61,5-34см |
| Кількість шарів | 5 | |
| Наявність кольорового постера | + | |
| Колір картону | коричневий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Баггі |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Варіанти управління | Радіоуправління (пульт ДУ), З кабіни водія |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Колір | Бежевий |
| Особливості | Амортизатор, Передні фари, Світлові ефекти, Відчиняємі дверцята, Мелодії, Звукові ефекти, Ремені безпеки |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Захисний бампер | Спереду |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 108 см |
| Ширина | 73.5 см |
| Висота | 63.5 см |
| Вага | 19.55 кг |
| Відстань від сидіння до педалей | 28 см |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 200 Вт |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 24 В |
| Індикатор заряду акумулятора | Так |
| Час зарядки | 12 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
- Ціна: 11 343 ₴
- Спосіб упаковки: 2166734051









