
Дитячий стільчик для годування (трансформер, дерев'яний) Graphite аляска
- В наявності
- Код: Graphite аляска
3 024 ₴
2 268 ₴
-25%
0 (800) 33-98-35
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-98-35Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стільчик Graphite аляска для годування, трансформер - поєднує в собі стильний дизайн, надійність і практичність, що робить його чудовим придбанням для дитини, дана модель є трансформером і може трансформуватися в столик та стільчик.
Стільчик для годування Graphite аляска має надійну та стійку конструкцію, щоб малюк не впав його можна пристебнути до сидіння ремінцем безпеки, стільчик обладнаний знімним столиком, який може регулюватися ближче-далі по відношенню до спинки.
Стільчик Graphite аляска зможе забезпечити вашому малюку комфортний і безпечний прийом їжі, він має чохол, що миється, що полегшує мамі прибирання і дозволяє легко підтримувати стільчик у чистоті.
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вид аксесуара | Ремені безпеки |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Комплектація столиком-підносом | Так |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
| Наявність ременів безпеки | Так |
| Опори стільчика | ніжки |
| Підніжка | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Стільчик-трансформер |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри стільчика в розкладеному вигляді | |
| Вага стільчика | 10 кг |
| Висота з урахуванням спинки | 900 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Ширина | 440 мм |
- Ціна: 2 268 ₴





