
Дитячий мотоцикл (2 мотори по 15W, МР3) Baby Tilly T-7236 EVA RED Червоний
- Немає в наявності
- Код: T-7236 EVA RED
6 864 ₴
0 (800) 33-98-35
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-98-35Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tilly |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 2 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 3 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Регулятор гучності, Амортизатор, MP3-роз'єм, Звукові ефекти, Світлові ефекти, Передні фари |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Потужність двигуна | 15 Вт |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Розміри | |
| Висота | 59 см |
| Довжина | 102 см |
| Ширина | 51 см |
- Ціна: 6 864 ₴

