
Дитячий мотоцикл (мотор 1*25W) Baby Tilly JC919 EVA RED Червоний
- Немає в наявності
- Код: JC919 EVA RED
3 509 ₴
0 (800) 33-98-35
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-98-35Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики :
]]>
| Вікова група: | від 3 до 6 років |
| Вага виробу: | 6 кг |
| Розмір (ДxШxВ): | 90x42x58 см |
| Габарити упаковки (ДxШxВ): | 69x30x33 см |
| Об'єм упаковки: | 0,07 м³ |
| Кількість коліс: | 2 (+ 2 додаткові) |
| Вага навантаження: | до 20 кг |
| Кількість моторів: | Один (25W) |
| Максимальна швидкість: | 4 км/год |
| Тип коліс: | EVA гума (спінений каучук) |
| Додаткові колеса: | Так |
| Посадкове місце: | Одне |
| Система запалювання: | Кнопка |
| Плавний старт: | Так |
| Задній хід: | Так |
| Світло фар: | Так |
| Звукові сигнали: | Так |
| Акумулятор: | Один (6V/4,5Ah) |
| Бренд: | Toyland |
| Виробництво: | Китай |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tilly |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 4 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Штучна шкіра |
| Особливості | Мелодії, Регулятор гучності, Звукові ефекти, Світлові ефекти, Передні фари |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 25 Вт |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Розміри | |
| Висота | 58 см |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 42 см |
- Ціна: 3 509 ₴



