
Дитячий мотоцикл Harley-David (мотор 18W, світло) Baby Tilly T-7230 WHITE Білий | Дитячий електромотоцикл Тіллі
- Немає в наявності
- Код: T-7230 WHITE
2 717 ₴
0 (800) 33-98-35
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-98-35Багатоканальний
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tilly |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | З кабіни водія |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 3 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Марка | Harley Davidson |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Особливості | Передні фари, Дзеркала заднього виду |
| Передачі | 1 швидкість вперед, 1 швидкість назад |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромотоцикл |
| Тип кузова | Мотоцикл |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 18 Вт |
| Напруга акумулятору | 6 В |
| Розміри | |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 93 см |
| Ширина | 45 см |
- Ціна: 2 717 ₴


